Yeni
Loading...

BAŞKANLARIN DÜELLOSU BÜYÜYOR!

 Bayramiç Belediye Başkanı Mert UYGUN ve Ezine Belediye Başkanı Güray YÜKSEL arasındaki portatif tribün polimiği sosyal medya üzerinden devam ediyor. Ezine Belediye Başkanı Güray YÜKSEL sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; ''Borçları yüzünden makam aracını satan CHP'li Bayramiç Belediyesi, 140 Bin TL'ye deve güreşi tribünü alıyor.. Diyor bir gazete
     Bu ihaleyi yapan yöneticiler Bayramiç Eski Belediyesi Sadettin Başkana ithamlarda bulunuyorlar , borçlar bilbordlara asıyorlar.Bizi havuz yüzünden eleştiren Chp yönetimi sadece deve güreşi izlemek için 140.000 harcıyor. Amacım eleştirmek veya yargılamak değil...Bunu kim yapıyor da denebilir.
Rant var vs konulara zaten girmeyiz...Hiçbir yönetici böyle ithamlarla karşı karşıya kalmak istemez...
Demem o ki böyle sosyal faliyetler kalabalık olmasından kaynaklı olarak bu rakamlar çıkmasıda bazen kaçınılmaz...Kalın sağlıcakla..''dedi.
  Bu açıklamaya karşılık Bayramiç Belediye Başkanı Mert UYGUN'da bir açıklamada bulundu. UYGUN yaptığı açıklamada; ''Sayın Ezine Belediye Başkanı her karşılaştığımızda 40 yıllık dostmuş gibi davranıyorsun...Eğer gerçekten samimi olsaydın arayıp ihalenin ne amaçlı olduğunu öğrenebilirdin unutma ki bizde şeffaf yönetim var...Biz bu ihaleyi, tribünler her etkinlikte kullanabilecek şekilde taşınabilir olduğu için yaptık... sadece bu etkinlikte değil yıllarca kullanılsın diye...Ayrıca senin savunduğun eski belediye başkanı aylık 164.000 tllik 3 araç için kiralamalar yaptıği için icraya verildik... nakit paraya ihtiyacımız oldugu icin kolay satılabilecek arsa ve makam arabasını satılığa çıkardık...ve yeni tanıştığımız dönemde bana dedinki o 3 aracı kiralayan firmayla tanıştım... bizimkiler bu firmayla nasıl çalışmış hayret ettim dedin...SEN GERÇEKTEN SAMİMİ DEĞİLMİŞSİN...Senin yaptığın ihaleleri Ezine İlçe Yönetimimiz titizlikle gündeme getiriyor...Ezine ilçe işlerine ve siyasetine karışmak benim haddime değil...Bayramiçe karışmak senin hiç haddine değil...Bırakta Bayramiç eski Belediye Başkanı bu yaptığı ihaleyle ilgili kendini savunsun 10 aydır savuncak bekliyoruz..''dedi. 
   Başkanların düellosunun ne kadar süreceği merak konusu...
Google Plus'da Paylaş

BENZER YAZILAR

    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder