![Görüntünün olası içeriÄi: 10 kiÅi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, ayakkabılar, takım elbise ve açık hava](https://scontent.fada1-6.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60691954_2362158350512920_7883438091287920640_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fada1-6.fna&oh=7213a5d9a8a243e69f4b1f1a5dfd76f3&oe=5D652ECB)
![Görüntünün olası içeriÄi: 4 kiÅi, oturan insanlar, masa ve iç mekan](https://scontent.fada1-7.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60762037_2362158367179585_1785591430215892992_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fada1-7.fna&oh=1198c66a9cc243ca17c57ec65e8c4840&oe=5D9AF85C)
Yerel seçimlerin ardından ko-nuklarını ağırlayan ve tebrikleri ka-bul eden Başkan Gökhan, 20 Ma-yıs 2019 Pazartesi günü de iade-i ziyaretlerine başladı. Başkan Gök-han ve Belediye Meclis Üyelerinin ilk durağı Kepez Belediyesi oldu.Ke pez Belediye Başkanı Birol Arslan’ı makamında ağırlayan heyet, Baş-kan Arslan’ı hem tebrik etti hem de çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu. Ziyaret, karşılıklı sohbetle son buldu.
Başkan Gökhan ardından,Bay-ramiç Belediye Başkanı Mert UY-GUN’u da makamında ziyaret etti. Uygun’u tebrik eden Başkan Gök-han ve meclis üyeleri, Bayramiç’te ki çalışma ve projelere ilişkin de bil giler aldı. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Bayramiç Bele-diye Başkanı Mert Uygun, heyet ile karşılıklı sohbet gerçekleştirdi. Heyetin bir sonraki durağı, Ayvacık Belediyesi oldu. Çanakkale Bele-diye Başkanı Ülgür Gökhan ve mec lis üyelerini makamında ağırlayan Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, ziyaretten büyük memnu-niyet duyduğunu belirtti. Tebrikleri kabul eden Başkan Bayram, Ayva-cık’taki çalışmalara yönelik heyeti bilgilendirirken, ziyaret karşılıklı soh betle son buldu.Başkan Gökhan ve meclis üyeleri son olarak Küçükku-yu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ’ı da makamında ziyaret etti. Yerel seçimlerin ardından gerçekleşen ia de-i ziyarette Başkan Gökhan, Kü-çük kuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ı bir kez daha tebrik eder-ken, yeni dönem için de başarı di-leklerinde bulundu.
0 yorum :
Yorum Gönder