![Görüntünün olası içeriÄi: 11 kiÅi, gülümseyen insanlar, çocuk](https://scontent.fada1-7.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61435312_2365550670173688_952702133700919296_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fada1-7.fna&oh=94d355d24c42fc5419b7ed283fa7fe0e&oe=5D60CE5F)
![Görüntünün olası içeriÄi: 3 kiÅi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar](https://scontent.fada1-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60811122_2365550733507015_5440742090990419968_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fada1-3.fna&oh=777662e4863b8d6e43a0d99810e83c8b&oe=5D5EE46A)
Kermesi hazırlayan ve bu etkin- likte büyük emeği olan Sınıf Öğret-meni Kumral USLU kermes ile ilgili yaptığı açıklamada; "Ülkemizde ve Dünya'da çocukların en çok maruz kaldığı kanser türü olan lösemi, er-ken teşhis ile önlenebilir bir hastalıktır. Lösemili çocuklar ve aileleri-nin moral desteğine ihtiyacı var. Bu günkü etkinliğimizle onlara destek oluyoruz. Bu etkinliğimizde bize destek olan Belediye Başkanımız Mert UYGUN' a gönüllü öğrencileri-mize teşekkür ediyorum. Kermesimizde satılmayan, geriye kalan tüm ürünleri Başkan Mert UY-GUN, alarak bizleri mutlu etti. Kermesimizin tüm geliri Lösev'e bağış-lanacak bu açıdan da çok mutluyuz dedi.
0 yorum :
Yorum Gönder