![Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Muammer Yaman ve Niyazi Özmen dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, çim ve açık hava](https://scontent.fist7-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/89094707_10157859102587211_1068081855967789056_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=vTWjyQ6r6lQAX9GOhlb&_nc_ht=scontent.fist7-2.fna&_nc_tp=6&oh=e530fdb65c2d1cfcd44cad80c7d4125b&oe=5E995920)
Çok önemli avantajları ellerinin tersiyle ittiklerini belirten takım ant-renörü Üzeyir GÜL; "Ligin başında takımımızı oluştururken özellikle yönetimimizin istediği geçen yıldan oynayan Bayramiçli futbolcularımızı ön plana çıkarıp yerel futbolcularla Amatör kümede mücadelemizi sür-dürdük. Bazen çok iyi maçlar çıkar-dık, bazen çok kötü oynadık. Kay-bettik, kazandık berabere kaldık. Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Biz küme düşsek de altyapıdan ge-len oyuncularımızdan vazgeçeme-dik. Ana felsefemiz öncelikle yerel sporcular yetiştirmek ve bu oyuncu-larla mücadele etmek oldu. Alt yapı larda U10, U13, U15 takımlarımız çalışmalarını sürdürüyor ve ligler ertelenmeseydi bu 3 alt yapı takımı mızda liglere katılacaktı.
Bizim ve yönetimimizin ana he-defi yarışmacı takım yönetmek değil öncelikli hedefimiz altyapılara önem vermekti. Alt yapılardan yetiştirece-ğimiz oyuncularla daha sonra hedef konursa yani bir yarışmacı takım hedefi koyulursa birkaç transferle bu hedefe gitmekti. Biz çalışmaları-mıza devam edeceğiz. Gençlerimizi futbola yönlendirip alt yapılardaki oyuncu sayısını çoğaltmak istiyoruz Takımlar düşerde, çıkarda. Önemli olan başarılı, ahlaklı sporcular yetiş tirmektir." dedi.
Bayramiçspor- Ayvacıkspor maçı Corana Virüsü sebebiyle Perşembe günü alınan karar ile ileri bir tarihe ertelendi
0 yorum :
Yorum Gönder