![](https://scontent.fist7-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/82590238_10157682093722211_4556310034417451008_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=sbOtRQzwSroAQkwveGZAdCnmxtFedTyS7ewjVonUSS34DrrUyIBiX3JIg&_nc_ht=scontent.fist7-2.fna&oh=b642161a77bdbe0871c52d447390c584&oe=5EA29808)
![Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, basketbol sahası ve iç mekan](https://scontent.fist7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/81818367_10157682093882211_1066872646580305920_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=f6JIUi8op9UAQnzxU4pBE4jsM8uWtXek6evR3bM434mfDWEkolsx889og&_nc_ht=scontent.fist7-1.fna&oh=07ac814132949d490328401c4971a9b9&oe=5EAD31C0)
Geçtiğimiz yıl Çanakkale şam piyonu olarak Edirne'deki Çey-rek finallere katılan, burada da şampiyon olarak,Keşan'daki yarı finalere katılan Cumhuriyet Orta okulu final vizesini son maçta kaçırmıştı. Bayramiçspor altya-pısını da oluşturan Cumhuriyet Ortaokulu voleybol takımı bu se-zon oynadığı 3 maçı da kazana-rak yine Çanakkale Şampiyonlu-ğu için büyük avantaj sağladı. Cumhuriyet Orta Okulu yarı final de Biga Çiçeklidede Ortaokulu ve final maçında Ezine Gazi Or-taokulu ile karşılaşacak. Bu yıl Çanakkale şampiyonu olan ta-kım 12-16 Şubat tarihleri arasın-da Tekirdağ' da yapılacak olan Türkiye şampiyonası çeyrek fi-nallerine gitme hakkı kazanacak
0 yorum :
Yorum Gönder