![Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Erkan Zeybekoğlu dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve basketbol sahası](https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/72844332_10157450617587211_2176473633570947072_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmLhdJpCut68OsUPaRK6pXZo-bS-PWnSgV9z04d8ZovIhatXCJp-YQLe2fs82CAzoU&_nc_ht=scontent-mxp1-1.xx&oh=b284fb148a8c07f88c3e2c11208e79b7&oe=5E62ED04)
![Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Erkan Zeybekoğlu dahil, ayakta duran insanlar](https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/74266900_10157450615907211_4326739368111767552_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQlWhALA8hrFY5_Trq2Ue5A7dv7_COwpoQJo20WN3pXvGE260q143ZANpkYfqffXP5s&_nc_ht=scontent-mxp1-1.xx&oh=bf38ac1269d314d7428473d6f75750ed&oe=5E19B688)
İl şampiyonasına ilçemizi temsilen takım ola-rak katılan öğretmenler Serkan AYDIN, Abdul-lah ÇAKIRER ve Erkan ZEYBEKOĞLU başarılı bir performans sergiledi ve final maçını kıl payı kaybederek ikinci oldu.
Çeyrek finalde Yenice ve yarıfinal maçlarında Lapseki takımlarını yenen öğretmenler final ma-çında Biga ilçe takımı ile karşı karşıya geldi. Bü-yük bir çekişmeye sahne olan maçta setleri 2-3 sayı farkla alan Biga takımı şampiyon oldu.
Takım oyuncularından öğretmen Serkan AY-DIN ilçeyi en iyi şekilde temsil ettiklerini belirte-rek; "Şampiyon olup ilçemizi Türkiye finallerinde temsil etmek istiyorduk fakat olmadı. İyi müca-dele ettik takım arkadaşlarımı kutluyorum. Önü-müzdeki yıl şampiyonluk için oynayacağız."dedi
0 yorum :
Yorum Gönder