![Görüntünün olası içeriÄi: 4 kiÅi, oturan insanlar, masa ve iç mekan](https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68939353_897078303987192_6169247116523732992_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmR670jnmjnoNoaFFjTsMGxv94PvRWYSgqAZ0jKrMGWWWGUkkr7PMx_EyezYkL95Gg&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=c0d8526e5fb4b7cdb8ef63d777b52376&oe=5E055582)
![Görüntünün olası içeriÄi: 12 kiÅi, Bülent Melda Bora ve Ãzeyir Gül dahil, oturan insanlar ve iç mekan](https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68968309_897078627320493_7469294503971520512_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQlUookXY6-V4yqH-IXhS839f2L5wqGEG6FBl0uBz5LyDpJoFbMLcKSQghYMX5pcGPs&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=f38f84e59bd2e74563feca9eda7d6d8a&oe=5E091BAB)
Dr. Firuz Erdil başkanlığındaki ASKF’nin spor kulüpleri temsilcileri ile yaptığı sezonun ilk toplantısı kar şılıklı görüş alış verişiyle geçti. Yeni sezonla ilgili bilgiler verildi, değer-lendirmeler yapıldı. Süper Amatör ile 1.Amatör Liglerde fikstür çekim-lerinin gerçekleştirilecek ikinci top-lantıda yapılacağı ifade edildi. Bu arada,Çanakkale’de Kadın Futbolu’ nun hayata geçirilmesi ile ilgili dilek ve temenniler de dile getirildi. Bu ö-neri ise kulüp yetkililerince ilgiyle karşılandı. 2019 - 2020 sezonunda Çanakkale’ de faaliyete geçirilmesi planlanan Kadın Futbolu ile ilgili ola rak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Futbol Antrenörü Gökhan Alkan ta-rafından spor kulüplerimizin temsil cilerine slayt gösteri eşliğinde bilgi-ler verilerek,spor kulüplerinin temsil cilerinden Kadın Futbolunda da ta-kımlar oluşturmaları ve faaliyet gös termeleri istendi. Ayrıca, 2018-2019 sezonunda altyapı kategorilerinde 8 ve 9 yaş kategorisinde faaliyet gösteren 7 spor kulübüne ASKF ta rafından teşekkür plaketi takdim e-dildi.
0 yorum :
Yorum Gönder