![Görüntünün olası içeriÄi: bir veya daha fazla kiÅi, ayakta duran insanlar, yürüyen insanlar ve açık hava](https://scontent.fada1-7.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/57588240_10156972275522211_7313988422123651072_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fada1-7.fna&oh=e695b94081ef547f09707c76e703e5e9&oe=5D71DAF6)
![FotoÄraf açıklaması yok.](https://scontent.fada1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/57572785_10156972384152211_6605366312032010240_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fada1-2.fna&oh=84aa8fb04b3670f7f8beda8ff0ebc2c5&oe=5D318674)
İlçe halkının belediye bütçesinden haberdar olmasını istediklerini belir- ten Mert UYGUN; "Seçimler önce-sinde de tüm halkımıza söz verdiği-miz gibi belediye gelir gider tablosu nu halkımızla paylaştık. Ben bu bil-bordlardaki bilançoyu şeffaf beledi-yecilik anlayışım gereği astım. Kim-seyle bir kaos ortamı yaratma gibi bir isteğim yok. Kimseyi zan altında da bırakmak istemiyorum.
Amacım insanların Bayramiç Be lediyesinin şeffaf olduğunu görme-leri. Seçimler öncesi halkımıza söz vermiştik ve sözümüzü yerine getiri yoruz." dedi.
0 yorum :
Yorum Gönder