![Görüntünün olası içeriÄi: bir veya daha fazla kiÅi, ayakta duran insanlar, kalabalık, gökyüzü ve açık hava](https://scontent.fada1-8.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53681305_2256850831043673_7324359075926376448_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fada1-8.fna&oh=21a7df8745452fb8b7e1a0602a45d5f5&oe=5D1EC08D)
![Görüntünün olası içeriÄi: 13 kiÅi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar](https://scontent.fada1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54516993_2256851137710309_6799883555506749440_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fada1-2.fna&oh=ebf347bbda16e3e371c2459691e72cc6&oe=5D245DCF)
İlçemizde, Belediyenin yaptırdığı Menderes mahallesi düğün salonu ve spor kompleksi, törenle hizmete açıldı. Bayramiç Belediyesi tarafın-dan Menderes mahallesinde yaptırı-lan düğün salonu ve spor komplek-sinin açılışına,Bayramiç Kaymakam Vekili Ali İkram Tuna, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Millet-vekili Bülent Turan, AK Parti Çanak-kale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Bayramiç Belediye Başkanı Sadet-tin Arslan,AK Parti Çanakkale İl Baş kanı Gültekin Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Demirsöz katıldı. Davul,klarnet eşliğinde gerçekleşen açılışta, çok sayıda vatandaş yer al-dı. Tören, Bayramiç Belediye Baş-kanı Sadettin Arslan'ın konuşmasıy la başladı. Başkan Arslan, "Ben ilçe min halkına güvendim,güveniyorum. Birlikte daha çok açılışlar yapaca-ğız" dedi. AK Parti Grup Başkan Ve-kili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, "Bizim, Belediye Başkanı Sa dettin Arslan'a inancımız tam ve her zaman destekçisi olacağız. Bu uzun boylu adama güvenin, hizmetlerimi-zin devamı gelecek" diye konuştu. Kurdelenin kesilmesiyle gerçekleşen açılışın ardından, katılımcılara pilav ikramında bulunuldu.
0 yorum :
Yorum Gönder