![Görüntünün olası içeriÄi: bir veya daha fazla kiÅi ve basketbol sahası](https://scontent.fada1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54233837_10157018134659246_8189155263576539136_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fada1-2.fna&oh=b2bcc9cd2b537711277be120b17329ec&oe=5D1FFEFF)
![Görüntünün olası içeriÄi: 17 kiÅi, Mustafa AyÅe Erdemir ve Bülent Melda Bora dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve basketbol sahası](https://scontent.fada1-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53921506_10157018134164246_3143416427126456320_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fada1-3.fna&oh=bcba0f161cfd48e0c59111087fa55408&oe=5D0EC25A)
Türkiye yarı finallerinde çok güçlü ekiplerle karşılaşacaklarını belirten antrenör Mehmet GÜNEŞ; “Edirne’ de namağlup olarak gruptan çık-mayı başardık. Özellikle okullar ara sı maçlarda hiç yenemediğimiz İs-tanbul ekibini yenerek turnuvanın dışına ittik. Bu açıdan da önemli bir başarıya imza atmış olduk.Şimdi Nisan ayının 3-4-5 ve 6 sında Ba-lıkesir de yapılacak Türkiye yarı fi-nallerine gideceğiz. Buraya İstan-bul, İzmir ve Ankara takımları gele-cek. Amacımız iyi bir kura çekip bu radan çıkmak ve Türkiye Finalleri-ne gitmek olacak. Sporcularımızın bu başarısında payı olan ve bizler-den desteklerini esirgemeyen Bay-ramiç Belediye Başkanlığına, Cum-huriyet Ortaokulu Müdürlüğü ve öğ retmenlerine,ilçemizin saygın iş adamı, iş kadını ve esnaflarından Hasan ÜNAL, Ercan UYSAL, Şeref EROL; Nilgün KAYMAK; Serhat Ö-ZER;Güray KASAP ve İsmail Uyan’ a teşekkür ederiz.
0 yorum :
Yorum Gönder