![Görüntünün olası içeriÄi: açık hava](https://scontent.fada1-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53184558_10156872188297211_3633056829312860160_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fada1-3.fna&oh=0b8a5bc20f908aa6810b007cc1ec9414&oe=5CDC799C)
İlçemiz Atatürk stadyumunda oynanan maçta iyi motive olan Bay-ramiçspor rakibine fazla pozisyon vermedi ve bulduğu 2 golle maçtan 2-0 galip ayrılmasını bildi.
Bu yıl ki hedeflerine ulaşmak üze-re olduklarını belirten takım antre-nörü Üzeyir GÜL; "Sezon başında da belirttiğimiz gibi yeni bir oluşum ve yeni bir takımla bu yıl mücadele-mizi sürdürüyoruz. Ligin bitimine 2 hafta kala ligde tutunmayı garantile-dik. İlk hedeflerimizden biri ligde tu-tunmak, 2.si ise genç ve çoğunluğu Bayramiçli futbolculardan oluşan bir ekip yaratmaktı. Ligde bazen kötü sonuçlar alsak da biz bu belirttiğimiz 2 hedefi de tam anlamıyla gerçek-leştirdik. Önümüzdeki yıl için takımı-mızın iskelet kadrosunu oluşturduk. Kalan 2 maçımızı da kazanıp ligi or-ta sıralarda bitirmek istiyoruz.
Dümrekspor maçında iyi motive ol duk ve ateş hattından kurtulmak ve son 2 maç korkulu rüya görmemek açısından bu maç çok önemliydi. Ta kımımız bu maçı alacağına inandı ve bir üst ligi hedefleyen güçlü raki-bini yenerek neler yapabileceğini gösterdi. Takımımızı bu önemli gali-biyetten dolayı kutluyorum." dedi.
0 yorum :
Yorum Gönder