![Görüntünün olası içeriÄi: bir veya daha fazla kiÅi ve açık hava](https://scontent.fada1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51423724_10156794568762211_4114263148385533952_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fada1-2.fna&oh=ce38ac8010845960fe5f311d914c9f47&oe=5CFC3924)
![Görüntünün olası içeriÄi: 12 kiÅi, Ãzeyir Gül dahil, gülümseyen insanlar, açık hava](https://scontent.fada1-4.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50927211_10156794567387211_5584447109689507840_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fada1-4.fna&oh=9e9cf7258cdd5f72181384ea4fde1508&oe=5CB2CB43)
İlk maçta Ezinespor'u 3-2 yenen Bayramiçspor, geçtiğimiz hafta so-nu oynadığı karşılaşmada da dep-lasmanda Çanakkale Gençlerbirliği ile karşı karşıya geldi.Bayramiçspor ilk yarısını 4-2 önde bitirdiği maçı 9-4 kazanarak puanını 6'ya yükseltti.
Kısa sürede güzel bir altyapı takımı oluşturduklarını belirten Bay-ramiçspor Takım Antrenörü Üzeyir GÜL; "U14 takımımızda çok yete-nekli gençlerimiz var. Bu gençleri-miz bir kaç yıl içinde A takım kadro-suna yükselecektir. Amacımız önü- müzdeki yıllarda Bayramiç' te futbo lu altyapılarıyla birlikte güçlü bir ha-le getirmek ve yarışmacı takımlar yaratarak hedeflerimizi yükseltmek olacaktır.Bu hedefler doğrultusunda bu yıl 13 yaş ve 14 yaş gruplarında lige katıldık. U14'te lig başladı ve 2 maçta 2 galibiyet aldık. U13 ligi önü müzdeki haftalarda başlayacak. U13 takımımızla da çalışmalarımız devam ediyor" dedi.
Bayramiçspor U14 takımı bu haf-ta sonu Çanakkale ekibi Barbaros spor'u konuk edecek. Maç Pazar günü saat 13:00'de İlçemiz Stadyu-munda oynanacak.
0 yorum :
Yorum Gönder