![Görüntünün olası içeriÄi: bir veya daha fazla kiÅi](https://scontent.fada1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51415512_10156794612437211_8985483900092416_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fada1-2.fna&oh=7eb44bfadfa05d55d8cfb689b378062a&oe=5CF64F70)
Kendilerinden daha tecrübeli bir ekiple oynadıklarını belirten takım antrenörü Mehmet GÜNEŞ; "Bu yıl genç kızlarımız için 2.lig gerçekten büyük bir tecrübe oldu. Kalan 3 ma-çımızın 2 sini kendi evimizde oyna-yacağız. Gerçekten güçlü bir ekip ile mücadele edeceğiz. Kızlarımız sonuna kadar mücadele edecekler ve ellerinden geleni yapacaklar. Alt yapıdan gelerek A takıma yükseltti-ğimiz kızlarımızdan 3 tanesinin Milli takımlar alt yapılarına çağrılması bizleri gururlandırdı. Önümüzdeki yıllarda altyapıdan gelecek birçok oyuncumuzu Milli takımlara gönder mek istiyoruz. Milli takımlara gide-cek olan sporcularımız Özel Kolejde tam burslu olarak eğitim görecekler ve spor yaşantılarını sürdürecekler" dedi
Bayramiçspor - Kale 1957 Spor maçı Pazar günü saat 13:00'de İlçe miz Spor Salonunda oynanacaktır.
0 yorum :
Yorum Gönder