![Görüntünün olası içeriÄi: 4 kiÅi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekan](https://scontent.fada1-8.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50922927_2185049468223810_4030666549181284352_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fada1-8.fna&oh=431791cd9542c3cf1e57452204df21d9&oe=5CBBC36B)
![Görüntünün olası içeriÄi: 9 kiÅi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava](https://scontent.fada1-4.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50276743_2185049504890473_7298576451672997888_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fada1-4.fna&oh=ca278c847f4dc453052141762532dac8&oe=5CB846A8)
Turnuva sonunda dereceye giren öğrencilere Bayramiç Belediye Baş kanı Sadettin Arslan makamında ku pa ve madalyalarını takdim etti. Her kategoride Birinciye Dron+ Kupa, İkinciye Akıllı saat+Kupa, Üçüncü-ye,Org+Kupa,Dördüncüye Sırt Çan tası,Beşinciye Kaykay, Altıncıya Fut bol ve Basketbol Topu, Yedinciye Masa Tenisi Raket seti, Sekizinciye Kutu oyunu, Dokuzuncuya Satranç Takımı ve Satranç Kitabı, Onuncu-ya Kırtasiye Çeki ve her iki kategori de dereceye giren ilk 3 bayan spor cuya madalya hediye etmesi öğren-cileri sevindirdi.
Bu yıl satranç turnuvası nın 4.sünü düzenlendiklerini belirten Belediye Başkanı Sadettin Arslan, "Çocukları mız için Yarıyıl Karne Hediyesi ola-rak Satranç turnuvası ve 26 Ocak Cumartesi günü çocuk tiyatrosunu düzenledik. Satranç turnuvalarımız, gençlerimizin satrançtaki yetenek-lerini rekabet ortamında yarıştıra-cakları eğlenceli bir platform haline geldi. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla vakit geçirmek ve onların gelişimlerine katkı sağlamak hepimizin temel görevidir. Tüm öğ-rencilerimizi çocuk tiyatrosu göste-rimine de davet ediyorum. Bundan sonraki yıllarda da bu etkinliklerimiz devam edecek " dedi.
0 yorum :
Yorum Gönder