![Görüntünün olası içeriÄi: 11 kiÅi, Mustafa Karaman, Semih Darıcı ve Muammer Yaman dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava](https://scontent.fada1-6.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/47170591_10156652648777211_6590453378126446592_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fada1-6.fna&oh=9ab54753f8d550c023c392824a13433f&oe=5C9CA41F)
18 Mart stadı sentetik sahasında oynanan karşılaşmanın 26. dakika-sında ev sahibi Saraycıksporlu Mut lu'nun rakiplerini çalımlayarak attığı golle 1-0 öne geçerken, devre bu skorla sona erdi. Müsabakanın 2. yarısında da hızlı başlayan Saray-cıkspor 54. dakikada Samet'in attı-ğı golle durumu 2-0 yaptı. Bu daki-kadan sonra Bayramiçspor maça ağırlığını koydu. Karşılaşmanın 63. dakikasında Bayramiçspor Mustafa' nın attığı golle skoru 2-1 yaparken bu golden on dakika sonra 73. daki kada Yunus Emre skoru 2-2 yapan isim oldu.
Karşılaşmada beraberliği yakala-yan Bayramiçspor oyunun üstünlü-ğünü tamamen ele geçirirken 81. dakikada Mehmet Can attığı mü-kemmel golle ekibimizi 3-2 öne geçi ren isim oldu. Bu golden bir dakika sonra Yunus Emre skoru 4-2 yaptı ve maç bu skorla sona erdi.
Önemli bir galibiyet aldıklarını belirten Takım antrenörü Üzeyir GÜL; "Bu maçı kazanacağımızdan hiç kuşkum yoktu. 2-0 geriye düştü-ğümüzde bile umudumu kaybetme-dim. Sporcularımın hepsine güveni-yorum. İlk yarı sona erdi ve 3 hafta-lık bir ara var. Bu arayı aralıksız ça-lışarak geçireceğiz. İkinci yarı Bay-ramiçli futbol severlere daha iyi bir futbol izlettirmek istiyoruz" dedi.
0 yorum :
Yorum Gönder