![Görüntünün olası içeriÄi: bir veya daha fazla kiÅi, spor yapan insanlar ve basketbol sahası](https://scontent.fist4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44247834_10156560650387211_3292113142716301312_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fist4-1.fna&oh=d3a8b51c4f5005cecc8ec93408eccc29&oe=5C53A061)
![Görüntünün olası içeriÄi: bir veya daha fazla kiÅi, spor yapan insanlar ve basketbol sahası](https://scontent.fist4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44319748_10156560649057211_7329625977141592064_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fist4-1.fna&oh=00ecafc360fe9f4d7689aa5c327b00e8&oe=5C892138)
Ligin ilk iki haftasında Kocaeli ve Bursa ekiplerini yenen Bayramiç spor, aynı gurupta mücadele ettiği Çanakkale temsilcisi Biga'yı da set vermeden 3-0 yenmeyi başardı.
Genç bir takım oluşturduklarını belirten Kulüp Başkanı Bülent BO-RA; "Takımımızda 11 altyapı sporcu su ve 5 tecrübeli sporcu bulunuyor. Yaklaşık 4 senedir deneyimli antre-nör Mehmet GÜNEŞ ve Melda BO-RA tarafından çalıştırılan altyapıdan 8 oyuncu A takım kadrosunda yer alıyor. Henüz 14 yaşında olan spor-cularımız 2. ligde gösterdikleri per-formansla dikkatleri üzerlerine çeki-yor. 2.lig de bu yaş grubuyla sadece bizim kulübümüz mücadele ediyor. Ligde aldığımız 3 galibiyetin ardın-dan ulusal basın ve internet haber sitelerinde de takımımızdan övgüyle söz ediliyor. Yönetim olarak 5 yıl ön ce planladığımız hedeflerimize adım adım ulaşmamız bizleri de mutlu edi yor. Önümüzde ki yıl belki 1 veya 2 transfer, daha sonraki yıl belkide hiç transfer yapmadan tamamı yerel o-yuncularımızla bu liglerde mücadele etmeyi hedefliyoruz. Özellikle altya-pıdan A takıma çıkan kızlarımızı ve takımımızı bu mücadelelerinden do-layı Yönetimim adına kutluyorum." dedi.
Bayramiçspor bu hafta ligi bay geçirecek. Gelecek hafta sonu ken-di saha ve seyircisi Yalova ekibini konuk edecek
0 yorum :
Yorum Gönder