![Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, spor yapan insanlar ve basketbol sahası](https://scontent.fist4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43666916_10156544335737211_2633108685261373440_n.jpg?_nc_cat=104&oh=ec43ac06659797054b0a49e0bee19da6&oe=5C5987F8)
Bayramiçspor 2 maçta topladığı 5 puanla 2. sırada bulunuyor. Çar-şamba günü konuk ettiği Bursa tem silcisi karşısında maça iyi başlayan Bayramiçspor ilk seti 25 - 14 gibi farklı bir skorla kazandı. 2. sette ve 3. sette toparlanan Bursa temsilcisi bu iki seti aldı ve setlerde 2-1 öne geçti. Maçı bırakmayan Bayramiç spor 4 seti 25-17 kazandı ve maçı final setine taşıdı. Büyük bir çekiş-meye sahne olan final setinde eki-bimiz 10-7 geri düşmesine rağmen seti bırakmadı ve 16-14 seti alarak maçıda 3-2 kazandı Ligin en genç takımı olduklarını belirten takım ant renörü Mehmet GÜNEŞ; " Bu ligin en genç takımıyız. Alt yapımızdan 8 oyuncumuz A takımımızda bulu- nuyor. Hepsi lise 1 öğrencisi ve 14 yaşındalar. Şu an takımımızda 5 transferimiz bulunuyor. 2 sporcu-muz geçtiğimiz yılda takımdaydı 3 transfer yaptık.Başka transfer yap- mayı düşünmüyoruz. Amacımız ligi en iyi yerde bitirmek ve gençlerimi-ze tecrübe kazandırmak.Yarın Biga ile oynuyoruz. Aynı şehrin takımları olarak maç yapacağız. Umarım ga lip gelen takım biz olacağız." dedi.
Biga Çiçeklidedespor-Bayramiç spor maçı yarın saat 15:00'de Biga spor salonunda oynanacaktır.![Görüntünün olası içeriği: 17 kişi, Ilayda Sevi, Valeriya Dikbaş, Buse Özşeker, Sedef Kilicarslan ve Bülent Melda Bora dahil, gülümseyen insanlar, spor yapan insanlar ve basketbol sahası](https://scontent.fist4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43672973_10156544330787211_2310404844302630912_n.jpg?_nc_cat=109&oh=aaabbafdf6be2e24494aaf5af268c491&oe=5C5D820A)
0 yorum :
Yorum Gönder