Yeni
Loading...

ATATÜRK STADYUMUNDA SONA GELİNİYOR

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, stadyum, çim ve açık hava      Belediye Başkanı Sadettin ARSLAN'ın yoğun çabaları sonucu Bayramiç Atatürk stadyumunun toprak zeminin suni çim yapılması ve depreme dayanıksız olan tribününün yenilenmesinin ardın dan ışıklandırma sistemi ve 500 kişilik ek tribün yapımında sona yaklaşılıyor.
        Stada son olarak Temmuz ayında yapılan ihale sonucu her köşeye dikilen aydınlatma direk lerine 12 şer adetten toplam 48 adet projektör ile 96000 wattlık ışıklandırma, mevcut tribünün tam karşısına 500 kişilik ek tribün ve yine mevcut o-lan tribünün yanına stadyuma gelen spor sever ler için ihtiyaç olan tuvalet yapımı gerçekleştirili-yor. Yaklaşık 750 Bin TL ye mal olacak olan pro-je ile Bayramiç ilçe Atatürk Stadyumu çok daha modern bir görünüme bürünüyor.
     Konu ile ilgili konuşan Bayramiç Belediye Baş kanı Sadettin ARSLAN'' Gençliğe önem veriyo-ruz. İlçemiz Atatürk Stadyumu`nu bakanlığımız tarafından daha önce aldığımız yatırımlar ile ye-nilemiştik, Stadyumumuzda oynanan maçlara ge len misafir takım taraftarı için tribün eksikliği ya-şanıyordu ve ışıklandırma yetersizliği sebebiyle futbol takımımız akşam antrenman yapabilme im kanına sahip değildi. Çalışmalarımızda sona yak laşıyoruz. Stadyumumuz 1000 kişilik tribünleri, ışıklandırması ile çok daha modern bir görünüme kavuşacak. Spor ve sporcuya desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent TURAN´a çok teşekkür ediyoruz'' dediGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise
Google Plus'da Paylaş

BENZER YAZILAR

    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder