Başkan ARSLAN futbolculara bu sezon güvendiklerini ve bir üst lige çıkmak için gereken çabayı harca-malarını istedi ve daima destek ve-receklerini ifade etti. Yeni bir ekip oluşturduklarını belirten takım antre nörü İlker KUTVER; Daha henüz tam takım olarak çalışamadık üni-versiteye gelen futbolcularımız bu hafta gelecek. Transfer etmek için denemeye aldığımız futbolcular var. Bir üst lige çıkmak için elimizden ge leni yapacağız dedi. ![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgfRqg72qLEudGAJ9umKOtAMwZ7PNDnAMLe16qKyKgzkiort4oHTVJ_IXAvfPWQ9aa6ZaQzlmb1KrwKi4WKl-Dmh_TN2RYCRNMsSfhb8ej7tbN7Jx6oWymYKORy5UnlaZsrZ_pDcPCrIKIk/s320/L%25C5%259E%25C5%259ELK.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgfRqg72qLEudGAJ9umKOtAMwZ7PNDnAMLe16qKyKgzkiort4oHTVJ_IXAvfPWQ9aa6ZaQzlmb1KrwKi4WKl-Dmh_TN2RYCRNMsSfhb8ej7tbN7Jx6oWymYKORy5UnlaZsrZ_pDcPCrIKIk/s320/L%25C5%259E%25C5%259ELK.jpg)
0 yorum :
Yorum Gönder