Pattern Yapımı Pattern , photoshop , Photoshop Dersleri Edit 7/7 px transparan sayfa ac. 1600 zoom yap PenciL tooL seç değerini 1 Px yap Asağıdaki Sekili olustur.. Edit>Define Pattern yolu ile pattern olarak kaydet.. istediğin boyutta yeni bir sayfa ac. İçini açık renkte doldur sonra Pattern TooL seç Pattern Seceneklerinden yaptığımız pattern seç. Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş BENZER YAZILAR Benzer Konular
0 yorum :
Yorum Gönder