Yeni
Loading...

CHP'DEN ANKARA ÇIKARMASI...             Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ve beraberindeki heyet, Ankara'ya çıkarma yaptı. 

      CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş başta olmak üzere görüşmeler ya-pan Bayramiç heyeti, ilçemiz için önemli adımların temelini attı. Bay-ramiç Belediye Başkanı Mert Uygun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karadeniz, CHP İlçe Başkanı Emin Fidan, İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren, İl Genel Meclis Üyesi Zeki Sezer, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Seyhan Palaz ve beraberindeki heyet, CHP’nin grup toplantısına katılmak için Ankara’ya gitti.İlk olarak Anıtkabiri ziyaret eden Bayramiç heyeti, Atatürk’ün manevi huzuruna çıktı. Daha sonra CHP’nin grup toplantısında yerini alan heyet, CHP’nin genel merkez yöneticileriyle görüştü. 

     Toplantının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Başkan Uygun ve bera-berindeki heyete, CHP Genel Baş-kan Yardımcısı, Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ve Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan da eşlik etti.Kılıçdaroğlu ile fikir alışverişinde bulunan Başkan Uygun, tarım üreticilerinin yaşadığı sorunları dile ge-tirdi. Bayramiç elmasının tanıtımın da destek sözü veren Kılıçdaroğlu, Mehmet Akif Ersoy Müzesi ile ilgili bilgi aldı. Ardından CHP Grup Baş-kanvekilleri Engin Özkoç ve Engin Altay’ı ziyaret eden heyet,uzun süre sohbet etti. TBMM’deki görüşmele-rin sonrasında Bayramiç heyeti, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı makamında ziyaret etti. Gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında sohbet eden başkanlar, projeleri hakkında istişarede bulun-du. Bayramiç elmasının kooperatif kanalıyla satın alınması konusunda destek sözü veren Başkan Yavaş, konunun takipçisi olacağını belirtti. Başkan Uygun, Yavaş'ı Kazdağlarına ve Mehmet Akif Ersoy’un müze evine davet etti. Görüşmeler hakkın da açıklama yapan Başkan Uygun, “Birçok verimli görüşmede bulunduk olumlu geri dönüşler aldık. İlçemiz adına önemli çalışmaların temelini attık.İlçemizin gelişimi ve bizler için önemli olan değerlerimizin tanı tımı için gayret etmeye, ayırmadan herkesle görüşmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Google Plus'da Paylaş

BENZER YAZILAR

    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder