Yeni
Loading...

NO 17'DEN BAYRAMİÇSPOR'A MORAL KAHVALTISI


           Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Liginde mücadele eden Bayramiçspor'a sezonun ilk maçı öncesi moral kahvaltısı verildi.

        İlçemizde hizmet veren No 17 Pizza, işletmecilerinden Burak KEÇİLİ tarafından verilen kahvaltıda tüm voleybolcular, teknik heyet ve yönetim yer aldı.

          İşletme sahibi Burak KEÇİLİ Bayramiç'in başarısı için ter döken voleybolculara başarılar dileyerek; "Onlar sahaya çıkıp var güçleriyle ilçemizi, her yerde en iyi şekilde temsil ediyorlar. Onların yanlarında olduğumuzu her platformda göstermeliyiz ve bunları onlara hissettirmeliyiz. Bayramiçspor'a Türkiye Ba yanlar Voleybol 2. Liginde başarılar diliyorum" dedi.

        Takım kaptanı Burcu EVİN' de voleybolcular adına açıklama yapar ken; "Burak Bey'e voleybolcu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Bizler takımımızın başarılı olması için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Bu tür organizasyonlar takımın moral motivasyonu açısından çok önemli ve bu kahvaltı bizim için büyük bir moral oldu"dedi.Bayramiçspor Başkanı Bülent BORA da nazik davranışı ve takıma verdiği desteklerden dolayı İşletme sahiplerinden Burak KEÇİLİ' ye teşekkür etti.Google Plus'da Paylaş

BENZER YAZILAR

    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder