Geçtiğimiz günlerde tespit edilen 3 vakanın evdeki tedavileri bitmek üzere ve bu vakaların temas ettiği 9 kişiden 8 kişinin karantina süresi dol du ve bu kişilerde hastalığa dönüş-medi. Edindiğimiz bilgilere göre ka-lan 1 kişinin de karantina süresi dol-mak üzere olduğu ifade edildi. İlçe- de bulunan Camikebir Mahalle Muh tarı Nurettin ATMACA halkın, yetkili-lerin aldığı tedbirlere uyduğunu ifa-de ederek; “Başta kaymakamımız olmak üzere belediye başkanımız, emniyet teşkilatımız, 4 mahalle muh tarımız ilçemizde çok güzel çaba sarf ediyoruz. Vatandaşlarımızı uya-rıyoruz. Vatandaşlarımız da çoluğu, çocuğu, kadını, erkeği bütün kural- lara, yönetmeliklere ellerinden gel-dikçe uymaya çalışıyorlar. Tedbirleri aldık. Devletimize, milletimize Allah zeval vermesin. Birlik ve beraberlik içerisinde tedbirleri elden bırakma-yarak virüsün bir an evvel ülkemiz-den gitmesini sağlayacağız inşal-lah” diye konuştu.
-
Blogger Yorumları
-
Facebook Yorumları
Kaydol:
Kayıt Yorumları
(
Atom
)
0 yorum :
Yorum Gönder