![Fotoğraf açıklaması yok.](https://scontent.fist7-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/84657905_10157771309482211_8810347357238460416_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=CkgwsFJGMVgAX-gakQt&_nc_ht=scontent.fist7-2.fna&oh=3489e42ca2515e568d1607c5677a6f9f&oe=5EC4CCD8)
Geçtiğimiz gün Belediye toplantı salonunda yapılan kura çekimine Belediye Başkanı Mert UYGUN, Be lediye Başkan Yardımcısı Ahmet KARADENİZ ve turnuvaya katılan takım temsilcileri katıldı. 19 takımın katılacağı turnuvada 4 grupta müca deleler yapılacak. Gruplarında ilk 2'ye giren takımlar bir üst tura yük-selecek. Kura çekiminde bir konuş-ma yapan Belediye Başkanı Mert UYGUN centilmence güzel bir tur-nuva geçmesini beklediğini belirtrek " Tüm takımlara başarılar diliyorum. Umarım çok keyifli bir turnuva geçi-receğiz.Spor dayanışma, beraberlik ve kardeşlik kültürünü yükseltmek için en güzel yoldur. Biz bu yolda spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki za-manlarda diğer branşlarda da turnu valar düzenleyeceğiz " dedi.
Turnuvada ilk maçlar Pazartesi günü başlayacak ve hafta içi Cuma günleri hariç her gün 3 maç oyna-nacak. Turnuvanın açılış maçında Pazartesi günü saat 20:00'de Mavi Yonca ile Akpınar karşı karşıya ge-lecek. Saat 21:00'de Tuna Tarım - Köse Sigorta ve 22:00'de Çetinkaya ile Nimet Tarım karşı karşıya gele-cek.
0 yorum :
Yorum Gönder