![](https://scontent.fada1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62436990_10157540900559824_7261019286246785024_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fada1-2.fna&oh=4d7cff47261606a1a3ecbcc2a826db75&oe=5DC53770)
![Görüntünün olası içeriÄi: 10 kiÅi, Seniha Karadeniz dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar](https://scontent.fada1-6.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/64429263_10157540901039824_4357106174168924160_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fada1-6.fna&oh=cc4717c7c133d61226689de89d3c969e&oe=5D92B9B9)
![Görüntünün olası içeriÄi: 3 kiÅi, Mert Uygun dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar](https://scontent.fada1-4.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62419854_10157540901199824_6375730632806367232_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fada1-4.fna&oh=a86a63f68fb0f2d5354221205896400b&oe=5D8E7032)
''7'den 77'ye herkese, her yerde , her zaman eğitim" sloganımız ile 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılın-da Bayramiç Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü olarak biraz sonra açılı-şını yapacağımız karma sergimizde usta öğreticilerimizin rehberliğinde, kursiyerlerimizin yıl boyunca yaptık-ları çalışmaları sizlerin beğenilerine sunacağız. Ayrıca yarın saat 16:00' dan itibaren Yıldırım Akbulut Mey-danında yıl boyunca açılmış olan kurslarımıza ait stantlarımız da kur-siyerlerimizin hünerlerini ve beceri-lerini canlı olarak gözlemleme imka nı bulacaksınız. Bugün burada, siz lerin huzurunda tüm usta öğreticile-rimizi , öğretmenlerimizi ve kursiyer lerimizi tebrik ediyor ve kutluyorum.
İlçemiz genelinde bu yıl 35 branş ta 120 kurs açılmıştır. Bu kurslara 1471 bayan 1682 erkek olmak üze-re 3153 kursiyer katılmıştır. Açık Öğ retim lisesinde 246, Açık Öğretim Ortaokulunda ise 80 öğrencimiz bulunmaktadır. Ayrıca merkezimiz bünyesinde şimdiye kadar açtığı-mız ve açacağımız Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımız ile mezun öğrencilerimize Üniversiteye hazır-lık konusunda da hizmet vermekte-yiz. Bizlere desteklerini esirgeme-yen başta Sayın Kaymakamımız Ali İkram TUNA ve Sayın Belediye Başkanımız Mert UYGUN olmak üzere herkese teşekkür ederim" dedi.
Program daha sonra Halk oyunları gösterisi, kursiyerlere mezuniyet belgelerinin verilmesi-nin ardından müzik dinletisi ve sergi açılışıyla devam etti.
0 yorum :
Yorum Gönder