![](https://scontent.fada1-7.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56331003_2289378111124278_3253900801503920128_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fada1-7.fna&oh=ab332f77bc5853a002ad8596dc60b86b&oe=5D4DFA09)
![Görüntünün olası içeriÄi: 7 kiÅi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, kalabalık, düÄün ve açık hava](https://scontent.fada1-7.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56418295_2289379084457514_7631724862821629952_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fada1-7.fna&oh=6fe46b8c452fed6e3d72fd293888be9e&oe=5D091856)
![Görüntünün olası içeriÄi: 4 kiÅi, oturan insanlar ve iç mekan](https://scontent.fada1-6.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56823271_2289373937791362_2771988260958765056_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fada1-6.fna&oh=d0985750c11e38c43c286fdee963b0ae&oe=5D036B74)
Geçtiğimiz gün Bayramiç Adliye sinde düzenlenen mazbata alma tö reninde CHP'li Belediye Başkanı Mert UYGUN, İl Genel Meclis Üye-leri ve Belediye Meclis Üyeleri hazır bulundu.
Mazbatalarını alan Belediye Baş- kanı Mert UYGUN, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis üyeleriyle birlikte Belediye Binası önünde dü-zenlenen törene katıldılar. Belediye önünde okunan dualar ve kesilen kurbanlar eşliğinde belediyeye gi-ren Başkan Mert UYGUN görevi devraldı .
Devir teslim törenine Sadettin ARSLAN katılmazken, Belediye Başkanı seçilen Mert UYGUN' un makam odasının kapılarını söktür-mesi dikkat çekti. Mert UYGUN da-ha sonra partililerin ve vatandaşla-rın tebriklerini kabul etti.
Çok sayıda vatandaş belediye binasını tıklım tıklım doldururken, tebrik ziyaretleri geç saatlere kadar sürdü.
0 yorum :
Yorum Gönder