![Görüntünün olası içeriÄi: 8 kiÅi, açık hava](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12654422_10153588098613929_6922622067780435028_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=fad2b20629fa105f0b75f9e4a0b729c5&oe=5C965C40)
İlçemiz deve güreşi alanında dü-zenlenecek güreşlere bu yıl büyük bir katılımın olması bekleniyor. Bir-çok ünlü devenin geleceği Bayramiç deve güreşlerini Bayramiç Belediye si ve Dernek ortaklaşa düzenliyor. Güreşler 1 günde olsa ilçe ekono-misine önemli katkıda bulunacak. İlçemize gelen güreş severlerin bu-rada konaklayacak olması otel ve pansiyon sahiplerinin dışında lokan-tacı esnafının da yüzünü güldüre-cek.
Bayramiçli güreşseverlerin ise en büyük dileği havanın yağışlı ol-maması ve güreşlerin yapılabilmesi.
0 yorum :
Yorum Gönder