![Görüntünün olası içeriÄi: 2 kiÅi, ayakta duran insanlar ve açık hava](https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40380047_462018360970882_4871429122045247488_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1bbea8ba9bbada895eb72c0bbf2d811a&oe=5C35EB45)
Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin ARSLAN'da standa gelen vatandaşlarla birebir ilgilenip proje ler hakkında bilgiler verdi. Katılım-dan çok mutlu olduklarını belirten ARSLAN; "Bayramiç için yaptığı-mız hizmetler katlanarak artcak. Vatandaşlarımızın övgü dolu söz-leri bizim çalışma azmimizi arttırı-yor. Biz Bayramiç' in neyi eksikse ne gerekiyorsa her şeyi yapaca-ğız. Bayramiç bu güne kadar gör -mediği hizmeti görüyor ve göre-cek." dedi.
![Görüntünün olası içeriÄi: 9 kiÅi, Sadettin Arslan dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar](https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40337266_462014717637913_514330275090530304_n.jpg?_nc_cat=0&oh=abda5f17204d195afee1e7df12c9a8fc&oe=5C01494C)
0 yorum :
Yorum Gönder