5 ayrı spor dalında 7-14 yaş ara-sı çocuklar, futbol, basketbol voley-bol, tenis ve güreş alanında hem eğitim alacak, hem de spor yaparak eğlenecek.
Yaz Spor Okullarına kayıtlar Bayramiç Belediyesinden 4 Haziran ile 13 Haziran tarihleri arasında şah sen yapılacak.
Konuyla ilgili gazetemize açıkla-malarda bulunan Belediye Başkanı Sadettin ARSLAN; 'Biz spora olan desteğimizi her yıl artırmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl gerçekleştir diğimiz yaz spor okulları büyük bir ilgi gördü. Bu yıl da yüzlerce çocu-ğumuza deneyimli antrenörler eşli-ğinde spor yapma imkanı sağlaya-cağız. Amacımız küçük yaştaki ço-cuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıp, eğlenceli vakit geçir-mesini sağlayarak spora yönlendir mek.' dedi.
![Görüntünün olası içeriÄi: 18 kiÅi, gülümseyen insanlar, açık hava](https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20767768_1559139387481491_9034274961272435102_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4903e048480b1229b12c4736ca77b929&oe=5B84284F)
![Görüntünün olası içeriÄi: bir veya daha fazla kiÅi, spor yapan insanlar, çim, gökyüzü, açık hava ve doÄa](https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20664619_1559139554148141_1260972201983264723_n.jpg?_nc_cat=0&oh=eefe611dac068882801db64ed5e81f05&oe=5BB4BA61)
0 yorum :
Yorum Gönder