Bayramiç Belediyesi tarafından sosyal etkinlikler kapsamında Sat-ranç turnuvası ile başlayan ve sıra-sıyla Voleybol ,Futbol turnuvalarıyla devam eden organizasyonların so-nuncusu olan StreetBall (Sokak Bas ketbol) turnuvası dün akşam oyna-nan final mücadeleleri ile son buldu. Yıldırım Akbulut meydanında 3 kate goride 15 takımın mücadele ettiği 1 hafta süren organizasyon çekişmeli ve bir o kadarda heyecanlı anlara sahne oldu.
Büyük çekişmeye içerisinde geçen turnuva sonunda Veteranlar kategorisi şampiyonu Derekolu Pis-tons isimli takım olurken, 2.cisi Bay-ramiç Bulls 3.cüsü Foto Nazar oldu. Büyükler kategorisinde şampiyon Hacıimam Basket olurken 2. Çetin-kaya Petrol 3.cü Nazar Müzik oldu. Gençler kategorisinde şampiyon Se zerler Market 2.ci, Artı Kırtasiye 3. cü, Pakmaya 2. oldu. Turnuvada de receye giren takımlarımıza ödülle-rini Bayramiç Belediye Başkanı Sa-dettin ARSLAN, belediye meclis üye leri Durmuş Kula ve Rafet Karaca takdim etti.
Turnuva finalinde kısa bir konuş- ma gerçekleştiren Başkan Arslan bir turnuvayı daha başarı ile bitirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile geti-rip Daha sosyal bir Bayramiç için bu tarz sosyal
![Görüntünün olası içeriÄi: 10 kiÅi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, gece ve açık hava](https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32484565_1831412653587495_8926064762719043584_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b2042288c6f322e3554d24b564554ee9&oe=5B864025)
![Görüntünün olası içeriÄi: 8 kiÅi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve açık hava](https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32392186_1831411763587584_2840310981500862464_n.jpg?_nc_cat=0&oh=c8368d5f5087ef738aad76d6d2b97302&oe=5B7D6218)
![](https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32607533_1831411653587595_188302236818866176_n.jpg?_nc_cat=0&oh=540bbea4ed1f5b5f363f0e1de3bf364a&oe=5B89DB8D)
0 yorum :
Yorum Gönder