Yeni
Loading...

Soğuk Hava Deposu'nun Açılışı Yapıldı


Çanakkale'de, Bayramiç Belediyesi'nin 7 milyon TL'ye yaptırdığı, 5 bin ton kapasiteli Soğuk Hava Deposu törenle hizmete açıldı. 

Soğuk Hava Deposunun açılışına Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Bayramiç Kaymakamı Ramazan Kendüzler, Bayramiç Belediye Başkanı AK Partili Sadettin Arslan, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Bayramiç Belediye Başkanı AK Partili Sadettin Arslan, Bayramiç halkına verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiklerini belirterek, "Biz sözümüzü tuttuk. Seçimden önce vadettiğimiz soğuk hava deposunun açılışını yapmak bugüne nasip oldu. Bayramiç, tarım ve hayvancılığın yaygın olduğu bir ilçe. Şimdiden soğuk hava deposunu 500 kişi kullanıyor. 1000 kişinin meyvelerini alabilecek kapasitede bir soğuk hava deposu hazırladık. Hizmetlerimize devam edeceğiz" dedi.

AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan ise, kendi iktidarları döneminde Bayramiç ilçesine yaptıkları hizmetlerin ortada olduğunu vurgulayarak, "Biz göreve geldiğimiz günden itibaren Bayramiç'i adeta hizmete boğduk. Bu soğuk hava deposu yeterli olmayabilir. Başkanımız yerini göstersin, 2'nci bir soğuk hava deposunu da Bayramiç'e hediye edeceğiz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından soğuk hava deposunun açılışı gerçekleştirildi. Protokol üyeleri hizmete giren soğuk hava deposunu gezdi. Vali Orhan Tavlı ve AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, yetkililerden tesis ile ilgili bilgi aldı.


DHA

Google Plus'da Paylaş

BENZER YAZILAR

    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder