Yeni
Loading...

Bayramiç MYO'da Şenlik Havasında Mezuniyet
Bayramiç MYO 18. mezuniyet törenine Kaymakam Osman Yenidoğan, Belediye Başkan Vekili Ergün Tüzgen, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gülendam, Çan MYO Müdürü Doç. Dr. Özcan Özen, Deniz Bilimleri MYO Müdürü Harun Yıldız, Biga MYO Müdürü Doç. Dr. Şemun Tayyar, Ayvacık MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Selçuk Berber, Turizm Yüksekokulu Müdür Vekili Yrd. Doç. Dr. Okan Mercan, AK Parti İlçe Başkanı Sadettin Arslan, CHP İlçe Başkanı Kaya Taşdöven, MHP İlçe Başkanı Ali İhsan İşcen, İlçe Müftüsü Muharrem Ateş ile öğrenci velileri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören Bayramiç MYO öğrencilerinin hazırladığı Bayramiç MYO'da sene boyunca gerçekleştirilen aktiviteleri gösteren sunum ile devam etti. Arkadaşları adına konuşma yapan Gıda Teknolojisi Programı mezunu Havva Erbağ yaptığı konuşmada "Mezun olmanın sevincini ve ayrılığın hüznünü bir arada yaşıyoruz. Gerek eğitim gerekse sosyal olarak bizi hayata hazırlayan başta Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Ali Karabayır başta olmak üzere bütün hocalarımıza arkadaşlarım adına teşekkür ederim." diyerek, öğrenim hayatı boyunca kendilerinden desteklerini esirgemeyen tüm akademik ve idari personel ile mezuniyetlerinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bayramiç MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Karabayır da konuşmasında gerek ÇOMÜ'nün gerekse Bayramiç MYO'nun eğitim öğretim kalitesini yükseltmek için katkıda bulunan herkese teşekkür ederek, "Ülkemize katkısı olacak başarılı öğrenciler yetiştirebilmekti tüm hedefimiz. Eğitim kalitemizi yükselterek bunu başarmaya çalıştık hep. Şimdi mezun olan öğrencilerimin gözlerinde bu parıltıyı gördüğüm için çok mutluyum" dedi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gülendam konuşmasında böyle mutlu bir günde öğrencilerin yanında olduğu için çok mutlu olduğunu, öğrencilerin hem sosyal aktivitelerini gerçekleştirmeleri hem de eğitim öğretimlerini başarı ile tamamlamalarının mutluluk verici olduğunu, bundan sonraki hayatlarında da ÇOMÜ'yü başarı ile temsil edeceklerinden emin olduğunu vurguladı.

Bayramiç Kaymakamı Osman Yenidoğan ise mezun olan öğrencileri kutlayarak hayatlarında başarılı olmaları için bundan sonra da hep yanlarında olacağını söyledi.

Bayramiç MYO birincisinin mezuniyet kütüğüne plaket çakması ile devam eden törende onur belgesi almaya hak kazanan Havva Erbağ'a belgesi ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gülendam tarafından takdim edildi. Diğer öğrencilerin de belgelerini almalarının ardından Bayramiç MYO'da kurulan standları gezen davetliler ve ailelere pilav ikramında bulunuldu. Müzik dinletisinin ardından şenlik havasında geçen tören son buldu.Google Plus'da Paylaş

BENZER YAZILAR

    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder