Yeni
Loading...

İYİ PARTİ'DE İSTİFA DEPREMİ!KAMUOYUNA SAYGILARIMIZLA;


Bizler BAYRAMİÇ SEVDALILARI OLARAK; bugüne  kadar ülkesinin,şehrinin,ilçesinin doğru şekilde yönetilmesi,demokrasinin gerçek anlamda yaşatılması,kişilerin değil ülkemizin kalkınması,kendimize değil vatanımıza nasıl daha faydalı oluruz diye düşünülmesi,gelecek nesillere yaşanabilir bir ülke bırakılması gerektiği düşünceleri ile siyaset yaptık.Zor zamanda inandığımız değerler için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyduk. Doğruya doğru eğriye eğri dedik.Vatandaşımızı kandırmadık,kandırılmasına müsaade etmedik.

Bugüne kadar bizlerle yol yürüyen,bizleri destekleyen,bizlere güç veren tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkürü bir borç biliriz.Biz onlarla,onlar için yol yürümeye devam edeceğiz.

Ülkemizin içinde bulunduğu siyasi çıkmazda bu yanlış düzene dur demek için susmadık,var gücümüzle doğruları haykırdık.Bu haykırışlarımız sonucu İstanbul da ,Ankara’da diğer büyükşehirlerde ,illerde,ilçelerde,İlçemizde millet ittfakı seçimler kazandı,vatandaşımız nefes aldı,değişimin gücüne inanıldı.Muhalefetin bölünerek değil birleşerek güçlü olabileceği ,tek parti ve tek adam rejimine ülkemizin mahkum olmadığı görüldü.

Bizler o gün hangi noktada isek bugün de aynı noktada vatandaşımızla yan yanayız.Ülkemizden ,Milletimizden tarafız.Demokrasiden,birlik ve beraberlikten yanayız.Ancak ne yazık ki bir kısım siyasi deneme yanılma meraklısı,sadece partisinin,sadece kendisinin,sadece kendi çocuklarının geleceğini düşünen ben merkezli siyasetçiler bizleri anlamadı,duymadı,duymak istemedi.

Geldiğimiz noktada velhasılkelam ;

Fikirlerimize değer verilmeyen,bizleri yok sayan anlayışla yol  yürümemiz bizlerden istenemez.

Seçimi kazanacak gücü olmayıp sıfatını “seçimi kaybettiren” olarak yazdırmak isteyenlerle yol yürüyemeyiz.Bu süreçte kaybeden siyasi ihtiras olacaktır,kaybeden siyasi ayak oyunları olacaktır,kaybeden dün arşa çıkardığını bugün yok sayanlar olacaktır.

 Bizler Bayramiç’imizi ve Bayramiç’liliğimizi herşeyin üstünde tuttuk.Bayramiç ‘in kaderini Bayramiç’li olmayan,Bayramiç’imize uzaktan kişisel hırsları ile bakanların belirlemesine izin vermeyeceğiz.Parti çıkarları için Bayramiç’imizin yıllarının heba olmasına izin vermeyeceğiz.Birkaç kişinin siyasi geleceği,kişisel reklamı olacak diye Bayramiç’imize ihanet etmeyeceğiz.

Bizler kimseye boyun eğmedik,eğmeyeceğiz.Doğru bildiğimiz yoldan yürümeye devam eden Bayramiç Sevdalıları olarak kim Bayramiç’e hizmet etmişse onun yanında olacak,kim Bayramiç için çalışıyorsa onunla çalışacağız.

Bayramiç’i umursamayanı umursamayacak ,Bayramiç’i kaybetmek ve kaybettirmek isteyenleri dinlemeyeceğiz.Bizim siyasetimiz dün olduğu gibi bugün de  Kazdağı’nın suları kadar berrak ve şeffaf Bayramiç ovası kadar düzdür.Varsın birileri engel olsun varsın birileri çamur atsın.Herkes kendisine layık olanı yapar,layık olduğunu yaşar.Unutulmasın ki siyaset mezarlığı milletvekilleri ve başkanlarla doludur.

Bizler Ülkemizin geleceği,Bayramiç’imizin geleceği için doğru bildiğimiz yolda milletimizle birlikte yürümek için;kurucu ilçe başkanı mevcut ilçe başkanı kurcu yntim kurlu üylri,belediye meclisi üyesi,ve partimize gönül vermiş CESURLAR HAREKETİ olarak  bugün itibariyle(130) kişi  İyi Parti’den istifa ediyoruz.Makamlarınız da ,taktikleriniz de sizin olsun.Bize Bayramiç’imiz ve Bayramiç ‘limiz yeter.

Saygılarımızla . İYİ PARTİ Bayramiç İLÇE TEŞKİLATI

 

Google Plus'da Paylaş

BENZER YAZILAR

    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder