![Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava](https://scontent.fist7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/83316148_10157748761382211_8863936875371429888_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=Tj1n_h_A5qYAX8kpL9F&_nc_ht=scontent.fist7-1.fna&_nc_tp=6&oh=71d1c991980da507883f61bb7f396317&oe=5ED1B98E)
![Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ev ve açık hava](https://scontent.fist7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/84005144_10157748763492211_1552715296949665792_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=kIzHpj0YOAUAX_xaodA&_nc_ht=scontent.fist7-1.fna&_nc_tp=6&oh=4de92cc0d73c5fd20bfa44a38e6024f6&oe=5ED140A9)
Yapılan devasa binanın önünde bulunan küçük Atatürk heykeli bir çok kesimin tepkisini çekmiş ve sosyal medyada çoğu olumsuz, çok sayıda yorum yapılmıştı.
İlçe Kaymakamı Sercan GÖK-DEMİR Atatürk Heykeli ile ilgili kendilerine de şikayetlerin geldiğini belirtip konuyla ilgili girişimde bulunarak Atatürk Heykelini değiştirdiklerini ifade etti.
Vatandaşlar konuya hassasiyetle yaklaşan ilçe kaymakamı Sercan GÖKDEMİR' e Atatürk Heykelinin değiştirilmesiyle ilgili teşekkür ettiler
0 yorum :
Yorum Gönder