![Görüntünün olası içeriÄi: bir veya daha fazla kiÅi, spor yapan insanlar ve basketbol sahası](https://scontent.fada1-4.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51942412_10156828957132211_8792140316560850944_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fada1-4.fna&oh=f548f85617bd502c44b6792a720444f5&oe=5D28DF21)
![Görüntünün olası içeriÄi: 4 kiÅi, gülümseyen insanlar, basketbol sahası](https://scontent.fada1-7.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51856695_10156828956837211_6146022699345903616_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fada1-7.fna&oh=2590630562aad12e678b373a64c7c83d&oe=5CF93907)
Geçtiğimiz gün oynanan final maçında Çanakkale Cevatpaşa orta okulunu set vermeden 3-0 yenen Cumhuriyet Ortaokulu şampiyon olurken, ilçemizi ve ilimizi Edirne'de yapılacak olan Türkiye yarıfinallerin-de temsil edecek.
Başarılı bir şampiyona geçirdik-lerini belirten takım antrenörü Meh-met GÜNEŞ; "Geçtiğimiz yıl Cevat-paşa Ortaokuluna yenilerek 2. ol-muştuk. Bu yıl bütün sezon iyi çalı-şarak rövanşı almış olduk ve Cevat paşa Ortaokulunu yenerek şampi-yon olduk.
7-8-9-10 Mart tarihlerinde Edirne' de yapılacak olan Türkiye yarıfinalle rinde de başarılı olup Türkiye finalle rine gitmek istiyoruz. Edirne'de yapı lacak şampiyona için çalışmalarımı-zı aralıksız sürdürüyoruz. Umarım burda da derece yapıp ilçemizi ve Çanakkale'yi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Kızlarımız bu şam-piyonluğu çok istiyorlardı ve iyi çalı-şarak hak ederek kazandılar.
Hepsini yürekten kutluyorum. Bu azim ve hırsla çalışmaya devam ederlerse başaramayacakları hiçbir şey yok" dedi.
Şampiyona sonrası dereceye giren tüm Ortaokullara madalya ve kupaları verildi.
0 yorum :
Yorum Gönder