![Görüntünün olası içeriÄi: 9 kiÅi, ayakta duran insanlar](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/35971403_1772580259499725_8660079817489645568_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f4438e78246fae025942d524e62ac0f7&oe=5BA2A45C)
![Görüntünün olası içeriÄi: 13 kiÅi, Firuz Erdil ve Ilayda Sevi dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/35971878_1772583466166071_5812371819973312512_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f8147e0213b23d759c04d6a9ee8b4350&oe=5BB36375)
İÇDAŞ Kongre Merkezi’ nde düzenlenen geceye AK Parti Grup Başkanvekili Bülent TURAN, ilçe belediye başkanları, daire müdür-leri, il ve ilçede bulunan kulüpler ve sporcular ve aileleri katıldı.
Çanakkale tarihinin en büyük spor ödül töreninde spora katkıda bulunan belediye başkanlarına, da ire müdürlerine plaket verildi. Gece de dünya,Avrupa,Balkanlar ve Tür- kiye’de dereceye giren 350 katılım-cıya başarı plaketleri verildi.
İlçemizi ve Çanakkale yi Türkiye voleybol Yıldız Kızlar Türkiye grup ve yarıfinallerinde temsil eden Bay ramiçspor'a da ödül verildi. Takım Antrenörü Mehmet GÜNEŞ te ba-şarılı ve deneyimli antrenörler kate gorisin de ödül aldı. Amaçlarının ö-nümüzde ki yıl Türkiye şampiyona-sına gitmek olduğunu belirten GÜ-NEŞ; Emeklerimizin karşılığını ku-palar, madalyalar ve bu gibi değerli ödüllerle alıyoruz. Hedefimiz önü-müzdeki yıl finalle re katılabilmek tüm sporcularımızla gurur duyuyo-ruz' dedi.
0 yorum :
Yorum Gönder