24 Haziran 2018 genel seçimle-rinde partisinden aday gösterilme-yen CHP Çanakkale Milletvekili Bü-lent Öz, Küçükkuyu Belediye Baş-kanı Cengiz Balkan ile birlikte CHP Bayramiç İlçe Örgütü’nü ziyaret etti. CHP Bayramiç İlçe Başkanı Mert UYGUN, yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından ağırlanan ÖZ ve BALKAN, 24 Haziran seçimleri-nin önemi ve yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu ÖZ, bundan sonra da çalışmalara ilk günkü heyecanla devam edece-ğini, partisinin yerelde ve genelde iktidara gelmesi için durmadan çalı-şacağını ifade etti. Partililerin soru-larını cevaplayan ve isteklerini dinle yen Öz, ülke gündemi hakkında de ğerlendirmelerde bulundu.
CHP’liler, ziyaretin ardından ilçe de kurulan pazarda esnaf ve vatan-daşlarla sohbet etti.
![Görüntünün olası içeriÄi: 5 kiÅi](https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34017448_975537275929509_7010490528156352512_n.jpg?_nc_cat=0&oh=edb6af7e61b1e0ca96bd0aecaba78210&oe=5B772849)
![Görüntünün olası içeriÄi: 8 kiÅi, gülümseyen insanlar, takım elbise](https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/33962670_975537479262822_5250823232776306688_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5a691805d7b605db1ea5ebed4d12ffe0&oe=5B89DDAA)
![Görüntünün olası içeriÄi: 8 kiÅi](https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/33923276_975537272596176_3488104805514084352_n.jpg?_nc_cat=0&oh=03532d74b42b87673b9461f5a554bf76&oe=5B7EBCA9)
0 yorum :
Yorum Gönder