![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhk-Z9b_XuYXo1uQMq24z_URiIXk4nlEheYXUBq5sZ9eL8frDFEfhHGYHEWEEdENov9hYSGt6FAX90VZjK9SGY4bH4pfcUs3GXfEtg3ak5vr8dBhykoe7Cf-uhUIafyHe17miEHX2-AAazG/s320/Grafik1.jpg)
"Temmuz ayında yağan yağmur-lar nedeniyle köyümüzde sel oluş-muştu. Ama yağan yağmurlar zey-tin üretimiyle geçinen köyümüzün zeytin ağaçlarını iyi yönde etkiledi. ilk defa ağaçlarımız bu kadar iri ta-neli zeytin verdi." Camicedit Mahal-lesi Muhtarı, 68 yaşındaki Hüseyin Köse ise,"Ben ilçede oturmama rağ men, Kutluoba Köyü'nde zeytin tar-lalarım var. Bu sene zeytinlerimiz-den bereketli mahsul aldık. İlk defa sofralık zeytin satışı yapıyoruz" di-ye konuştu
0 yorum :
Yorum Gönder