![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiwqENpH8ORKGV3xmF4O_g3I70Ykd9UdKCykAkVMMOjan1_gkLBN9ENvpzPoyfLMzXPqhyn2nRZ93UwOj9aDYKeTp0hg83hqtmyx9Snf6HCdI_UgFPTXwy2XfTF0dY5WFdKPs7Lrsz7b3xj/s320/Grafik1.jpg)
Konu ile ilgili görüşlerini açıkla-yan Başkan ARSLAN: “Göreve baş ladığımızdan bu yana büyük proje lere imza atarak halkımızın hizme-tine sunduk. Ayrıca göreve geldiği-mizden bu yana Belediye hizmet binası, Mehmet Akif Ersoy evi, Kar şıyaka Camii ve Taşköprü gibi tari- hi binaları tekrar ayağa kaldırarak bu projeleri hayata geçirdik. Mirası mız olan değerleri gün yüzüne çı-karmaya, Değerlerimiz ve vizyonu-muzu birbiriyle kavuşturmaya de-vam ediyoruz. İlçemiz meydanında çeyrek asır önce yıkımı gerçekleş- tirilen Konak Oteli Projemizin ihale sini yapıp sözleşmesini imzaladık. Binamız 3 bloktan oluşuyor. 1 blok otel şeklinde ve diğer bloklar işyeri olarak hizmet verecek. Binamızın maliyeti yaklaşık 5,5 milyon TL ola cak.
Önümüzdeki günlerde bu önem-li projeyi ilçemize tekrar kazandır-mak için inşaatımıza başlıyoruz.Bu büyük projemizi sabırsızlıkla bekle-yen hemşehrilerimize şimdiden hayırlı olsun.” dedi.
0 yorum :
Yorum Gönder