Yeni
Loading...

Ankara'da İşlenen Cinayetin Zanlısının Bayramiç'te Yaşadığı ÖğrenildiAnkara'da boşanmak istediği eşi Tuğba Demir'i (28)  pompalı tüfekle başından vurarak öldüren T.D.'nin (32),  Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nden Ankara'ya gittiği öğrenildi.

Keçiören Sancaktepe Mahallesi 1608'inci Sokak'taki parkta meydana gelen olayda, iki çocuk annesi Tuğba Demir, ayrılmak istediği  kocası 32 yaşındaki T.D. tarafından başına namlusu kesik pompalı tüfekle ateş edilerek öldürüldü.

Cinayetten sonra kaçarak izini kaybettiren katil zanlısı T.D.'nin aile içi sorundar nedeniyle tartışıp bundan üç ay önce Ankara'daki babasının yanına yerleşen eşi Tuğba Demir ile barışmak için Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nden Ankara'ya gittiği öğrenildi.

Bayramiç Tepecik mahallesinde kahvehane çalıştıran ve karısnın amcasının kızı olduğu öğrenilen T.D.'nin, cinayetten sonra Bayramiç'e gelme olasılığı üzerine Bayramiç emniyet müdürlüğü önlem aldı. Baba Talip Demir, oğlunun neden böyle bir şey yaptığına anlam veremediğini belirtti.DHA
Google Plus'da Paylaş

BENZER YAZILAR

    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder