Yeni
Loading...

7 Yaşındaki Çocuk Bacakları Kırık ve Başından Yaralı Halde Bulundu
İlçemize bağlı Evciler Köyü'nde yedi yaşındaki Ahmet Öz, yol kenarında bacakları kırılmış ve başının arka tarafına darbe almış olarak ağır yaralı olarak bulundu.

Çocuk hastaneye kaldırılırken, jandarma olayın nasıl gerçekleştiğini ortaya çıkarmak için araştırma başlattı. Yedi yaşındaki Ahmet Öz, saat 18.30 saatlerinde, Evciler Köyü'nden Kazdağları'ndaki Ayazma Mesire Yeri'ne giden yolun kenarında, köylülerce yerde başından kan gelmiş halde yaralı olarak bulundu. Köylüler Evciler Köyü İlkokulu 1'inci sınıf öğrencisi olan Ahmet Öz'ün annesi Dilek Öz'ü arayarak durumu bildirdi. Ardından da çocuk yakınına ait otomobille Bayramiç Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Giysilerinde sürüklenme ya da sürtünme gibi bir belirti olmayan çocuğun bacaklarında kırık olduğu ve başının arka bölümüne darbe aldığı belirlendi. Evine yaklaşık 100 metre mesafede yaralı bulunan küçük Ahmet, daha sonra ambulansla Çanakkale Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Yol kenarında olması nedeniyle bir aracın çarpmış olabileceği ihtimali değerlendiriliyor.


Jandarmanın soruşturma başlattığı olayda tedaviye alınan Ahmet Öz'ün sağlık durumunu ciddiyetini koruduğu bildirildi. Oğlunun başına gelenleri çalıştığı tarlasında haber alarak hastaneye koşan 37 yaşındaki Mehmet Öz , "Köylüler oğlumu yaralı bulmuş. Ardından da annesini de alıp, hastaneye götürmek için yola çıkmışlar. Ben de yolda kendilerine rastlayıp, araca bindim. Olup, bitenden habersizim. Annesi de bir şey görmemiş. Şoktayız" dedi.


DHA
Google Plus'da Paylaş

BENZER YAZILAR

    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder